Lëshohet me QIRA Lokali tek Sllovenia e Sportit

€ 1,000
Në Ofertë / Zbritje
ID68407
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme120 m2

Përshkrimi

Lëshohet me qira Lokali në Rrugën ” Tring Smajli” tek Sllovenia e Sportit në Prishtinë . Lokali shtrihet në një hapsirë prej 120m² , gjendët në katin përdhesë , i ndarë me disa hapsira punuese si dhe duke i pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme për ushtrimin e veprimtarive përkatëse .

Ka këtë rënditje :

 • -4 Hapsira te mobiluara si Zyre,
 • -1 dhome me Kuzhinë,
 • -2 WC,
 • – Koridor,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

tel:✆ +383 49 622-882
✉ info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 58,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
164661
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
175680
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
175579
Kontrata
Me Qera