Lokal me qira në Bregun e Diellit te Ambullanta

€ 600
Në Ofertë / Zbritje
ID60101
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet110 m2

Përshkrimi

Lokal me qira ne bregun e diellit tek ambulanta.dhe ka kushte shum te mira leshohet  dhe qmimi ështe 600 euro .dhe per zyre.ose call center .

Lokali eshte i lire nga data 1 Shtator

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 601 666  + viber

e-mail: besim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
257862
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
156704
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 240
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Kontrata
Me Qera