Lokal me Qira në Fushë Kosovë

€ 250
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 70 m2
Type: Lokale
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje:
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 109443
Lokali gjendet në Fushë Kosovë, afër Shkollës së re Fillore, afër Kopshtit të Fëmijëve “Shqiponjat”, me sip. prej  70 m². Lokali ka kushte të mira banimi. Lokali ndodhet në një lokacion të qetë, dhe të përshtatshëm për banim. Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste.
Ka këtë rënditje:
– Hapësirë Pune,
– Banjo.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 049 615 666
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 2,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
147.25
Kontrata
Shitje
TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
50
ID
1108607
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
50
ID
1108988
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *