Lokal me qira në Lagje të Muhagjerve të Kulla e Zotnis

€ 450
Në Ofertë / Zbritje
ID84012
LlojiLokale
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme100 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Lokali eshte ne lagje te muhaxherve te kulla e zotnis me siperfaqe 100 m2 ne katin perdhes i pershtatshme per zyre, lokel, etje.

Cmimi i qiras eshte 450 ne muaj.

 

Për të parë më shumë oferta, vizito web site-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:
+38349/622 330 + viber
e-mail: info@access-ks.co

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
200
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
88
Kontrata
Me Qera