Lokal me qira ne lagjen 4Llullat afer xhamisë

€ 120
Në Ofertë / Zbritje
ID63784
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme32 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet lokali me qira i cila gjindet te 4Llullat afer xhamise  ka 32m², lokali ka nje hapsire punese dhe nje banjo

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049/ 622  300

e-mail: info@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 1,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
6
ID
238839
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
173294
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
64.80
ID
138081
Kontrata
Shitje