Lokal me Qira në Lagjen e Spitalit

€ 270
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 72 m2
Type: Lokale
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 1
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 109085
Lokali gjendet në Lagjen e Spitalit, përballë Ambullantës, te shkolla “Pavarësia”, me sip. prej  72 m². Lokali gjendet në katin e 1-rë, me kushte të mira banimi. Lokali ndodhet në një lokacion të qetë, dhe të përshtatshëm për banim. Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste.
Ka këtë rënditje:
– Hapësirë Pune,
– Banjo,
– Terasë.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 313 888
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 1,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
90
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
70
ID
1109443
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
200
ID
2106405
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *