Lokal me qira ne Pejton, perballë Rezonances

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID46868
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme25 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1

Përshkrimi

Leshohet Lokali me qira i cili gjindet ne Pejton perballë Rezonances, gjendja e lokalit eshte pa inventar i cila ka nje hapsire punuese dhe nje banjo gjithsejt 25m2, sa i perket ngrohjes ai ka te kyqyr ngrohjen nga ngrohtorja e qytetit Termokos.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 320
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
156061
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
153130