Lokal me Qira në Tophane

€ 600
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 200 m2
Type: Lokale
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje:
Banjo: 2
Garazhda:
Id: 107649

Lokali gjendet në Tophane, afër Market Beka në katin e 2-të me sip. prej 200m². Lokali posedon hapsira të mëdha pune, dhe është i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste.

Ka këtë rënditje:
– 7 Hapsira punuese,
– 2 Banjo,
– Terasë.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 313 888
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
70
ID
1109455
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 550
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
ID
1106340
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 1,300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
114
ID
1108806
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *