Lokal me Qira ne Ulpian, tek “Soliterat”

€ 120
Në Ofertë / Zbritje
ID79900
LlojiLokale
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme21 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet Lokali me qira në Ulpian, tek Soliterat me një siperfaqe prej 21 m², është i përshtatshëm për ushtrimin e veprimtarive të ndryshme . Lokali ështe i kyqur në ngrohje qendrore (Termokos).

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 622 882

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 1,250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
220
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
153
Kontrata
Me Qera