Lokal me qira në Ulpianë te Shtëpia e Shëndetit

€ 700
Në Ofertë / Zbritje
ID58580
LlojiLokale
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet65 m2

Përshkrimi

Lëshohet lokali me qira në Ulpianë te Shtëpia e Shëndetit,përballë Postes Madhe me hapësirë 65m2.Lokali mund të shfrytëzohet për barnatore si dhe për shumë veprimtari të tjera.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 444 Viber

e-mail: alfred@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 270
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 1,800
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
412
ID
134447
Kontrata
Me Qera