Lokale 60 m2 me qira afer Kolegjit Fama te S.Sport

Në Ofertë / Zbritje
ID84136
LlojiLokale
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme60 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Lokali eshte ne Rr. Ardian Krasniqi qe eshte afer mbasades se Zvicres me pamje nga rruga krysore. Lokali eshte ne nje hapesir shume te frekuntuar dhe i pershtatshem, per lokal, zyre, ordinanc etje.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 330+ Viber

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
Kontrata
Me Qera