Lokale me qira 250 m2 dhe 2 nga 70 m2 në Kalabri*

Në Ofertë / Zbritje
ID82808
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme250 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Banjo2

Përshkrimi

Lokalet janë në lagjen Kalabri (Emshir) në nje nder objektet me të mira në atë pjes, me nje pozicion ideal, me qaje edhe nga rrethi edhe me dalje të Albi Madh. Lokalet kane qasje nga rruga krysore, jane të pershtatshme per ordinanc, market, call center, etje.

Cmimi i m2 sipas marveshjes dhe varet nga kohezgjatja e kontrates.

Po ashtu ne te njejtin objekt e kemi ne shitje edhe nje banes si me posht:

Banesa është në katin e pare, me pamje jug ( banesa ka dilli në të gjate gjith dites gati pasi ka pamje jug). Po ashtu banesa është me parket, po ashtu pllakta Jane nga me të mirat dhe me shume shije si në banes ashtu në hapsira të perbashkt në objekt. Po ashtu para baneses është edhe pllatoja e cila sherben për banor.

banesa ka këtë renditje:

– Sallonin me Kuzhin,

– 2 dhoma të gjumit,

– Banjon,

– Ballkonin, dhe

– Shpajezin (depon).

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

+38349/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 125,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
140024
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
184474
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 43,000
Ofertë / Ofertë
ID
185071
Kontrata
Shitje