Lokali ne shitje te Slovenia Sporti.

€ 1,200
Në Ofertë / Zbritje
ID48596
LlojiLokale
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet60 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Lokali ne shitje te Slovenia Sporti me 60m2, i gatshem per funksionim per shum veprimtari.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 160,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
116
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
Kontrata
Me Qera