Objekti me qira tek ish Benn-Affi, rr”Musine Kokollari”..

€ 2,300
Në Ofertë / Zbritje
ID47493
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet350 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Objekti me qira tek ish Benn-Affi, rr”Musine Kokollari” me 350m2, 3-katshe per afarizem.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 330 + viber
049 622 330

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
160012
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 430,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
192
ID
123863
Kontrata
Shitje
TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80.36
ID
230648
Kontrata
Shitje