Shesim 3 banesa me metrazhe 69m² 100m² 119m² Prishtina e Re*

Në Ofertë / Zbritje
ID62377
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme100 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2
Garazhda1

Përshkrimi

Shesim 3 banesa ne Lagje te Spitalit te Prishtina e Re metrazhe 69m² kati I 5, 100m² kati I 5 dhe 7, 119m² kati 7. Banesat jane dukej u ndertuar me materialet me te mira ne treg deri me tani nega kompania “A.C.G.” SH.P.K. Objektet kane me shume se 60 % siperfaqes, gjelbrim, kende per lojra dhe auto parkinge te jashtem. Nga jasht jane me fasada te ventilura, ndarja ne mes banesave eshte me 2 mure dukej pershir hapsiren akustike ne mes murette qe humb zhurmen nga banesa ne banes.

Banesa me siperfaqe 119 m2 ka kete renditje:

 • Kuzhinen,
 • 3 dhoma te gjumit,
 • Banjo,
 • WC, dhe
 • Ballkon.

Banesa me siperfaqe 100 m2 ka kete renditje:

 • Sallonin,
 • Kuzhinen,
 • 2 dhoma te gjumit,
 • Banjo,
 • WC, dhe
 • Ballkon.

Banesa me siperfaqe 69 m2 ka kete renditje:

 • Sallonin,
 • Kuzhinen,
 • 1 dhoma te gjumit,
 • Banjo,
 • WC, dhe
 • Ballkon.

BANESAT shiten nga Pronari tokes me çmimin 830 Euro per m2 kurse çmimi i kompanis ndertuese eshte 950 Euro per m2.

 

Banesat Jane te gatshme per banim ne qeshor 2020.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
100
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 78,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
55
ID
128512
Kontrata
Shitje
TOP
€ 42,770
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
64
ID
166397
Kontrata
Shitje