Shesim 3 banesa në Fushë Kosovë

Në Ofertë / Zbritje
ID82260
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme77 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2
Garazhda1

Përshkrimi

Banesat janë në Fushë Kosovë rruga Eqrem Çabej , me metrazhe te ndryshme, te cilatkane qendrim ditori, kuzhine dhe 1, 2 dhe 3 dhoma te gjumit, banjo, ballkonat dhe depot.

Banesat jane ne ndertim e siper dhe kane keto metrazhe.

⭕️Kati i 3-rë Sipërfaqja: (77.29m2) Dy dhoma gjumi
⭕️Kati i 4-rë Sipërfaqja: (91.59m2) Tri dhoma gjumi
⭕️Kati i 2-rë Sipërfaqja: (59.68m2) Nje dhoma gjumi
⭕️Çmimi:Sipas Marrëveshjes

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 330 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
67
ID
158973
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
110
ID
276807
Kontrata
Me Qera