Shesim 6 banesa në Lagje të Spitalit Rr. Muharrem Fejza

Lokacioni:
Hapsira e brendshme:
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje:
Banjo:
Garazhda:
Id: 96172

Objekti në te cilin janë banesat është në Lagjën e Spitalit, Rr. Muharrem Fejza, më saktësisht pranë Shkollës Fillore “Pavarësia” në afërsi të kompleksit Pika. Banesat jane me siperfaqe të ndryshme, banesa 85 m2 është në katin e dyte dhe ka renditje dhome të dites me Kuzhin, 2 dhoma të gjumit, banjo, Wc dhe 2 ballkona, banesa 61 m2 është në katin e 1 dhe 9 me renditje dhoma e dites me kuzhin, 1 dhom e gjumit, banjo dhe ballkon. Banesa 109 m2 është në katin e 6 dhe të 2. Ky model ka renditjen salloni, kuzhina, 3 dhoma të gjumit, banjo dhe Wc, dhe Ballkon.
Objekti është gjithsejt 9 katë, ndertues është Kompania ” DC Construction ”.
Objekti është duke i ndertuar me materialet më të mira në treg duke filluar nga fasada, parketi (parketi eshte dru bungu), nxemjet qendrore jane Viallant (te cilat jane prodhim gjerman te cilesis me te mire ne treg), dyert e hyrjes jane te blinduara te prodhimit Italian te cilat gjithashtu jane te cilesis me te mire, dyert e hyrjes jane gjermane, instalimi i ujet eshte sistem geberit, dritaret jane antracid, gjithadhtu objekti eshte i paisur edhe me roleta nga jasht.
Objekti ka 2 lifta te mdhaj ne hyrje, te cilet jane te cilesis me te mire ne treg, hapsirat e perbashkta do te jene ne monitorim dhe mbikqyrje te kamerave 24 h. Po ashtu banesat do te jene te paisur me vido call.

Për më shumë detaje kontaktoni⬇️nga ora 09:00 – 18:00

📞 +38349/622 330 (+ Viber, Whatsapp)

Për të parë më shumë oferta, vizito web site-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 200,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
160301
Kontrata
Shitje
TOP
€ 46,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
174833
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *