SHITET Banesa në objektin më ekskluziv në Prishtinë

Në Ofertë / Zbritje
ID68360
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme80 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2
Garazhda1

Përshkrimi

Objekekti ku gjendet banesa ju ofron rehati në çdo stinë të vitit, fasad ventiluese me kompakt panel ,izolim lesh guri 8cm, dritare te kualitetit te lartë te importuara nga Austria me profil Gealan 85 mm , me xhamë te temperuar ESG dhe VSG.

Ashensorë modern te brendit Kleman 1.6ms made in Germany;

Dyer të kualitet te lartë te brendit Horman made in Germany;

Laminat 10mm te brendit EGGER made in Germany;

Banesat janë me dimensione të ndryshme dhe ne kate te ndryshme.

Ndjehu rehatë, dhe shijo komoditetin që ofronë Kulla Zotnisë.

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
128
ID
262738
TOP
€ 52,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
88
ID
167300
Kontrata
Shitje
TOP
€ 550
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
82
ID
176405
Kontrata
Me Qera