SHESIM Banesën 51 m² me Fletë Poseduese afër Komunës së re në Fushë Kosovë

€ 28,000
Në Ofertë / Zbritje
ID80623
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme51 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

SHESIM Banesën 51 m² me Fletë Poseduese afër Komunës së re në Fushë Kosovë . Banesa në fjalë ka sipërfaqe prej 51m² . Ka lokacion  të përshtatshëm , ka në afërsi Komunën e re  , është e mobiluar në tërsi me kushte  të mira banimi .

Dhe ka ketë renditje.

 • Dhoma e ditës ;
 • Kuzhina;
 • Dhoma e gjumit ;
 • Banjo;
 • Koridor;
 • Ballkon i izoluar;
 • Podrum ( 7m²).

SHENIME SHTESE: është e pajisur me Fletën Poseduese dhe pa problem mund të bartet në emër të blerësit !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe PatundshmëriMund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
049/ 615 666 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 34,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
64.4
ID
184850
Kontrata
Shitje
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
120
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
83
ID
187744
Kontrata
Shitje