SHESIM Banesën 84m² me Fletë Poseduese përballë Bau Market në Fushë Kosovë

€ 55,000
Në Ofertë / Zbritje
ID77128
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme84 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa e cila gjendët në Fushë Kosovë përballë Bau Marketit . Banesa në fjalë ka sipërfaqe prej 84m² dhe është në katin e 6-të . Ka lokacion shumë të përshtatshëm me qasje të lehtë në rrugën kryesore , është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , dhe gjendët në rrugën më të frekuentuar në Fushë Kosovë ka sipërfaqe të mjaftueshme për shfrytëzim si dhe shitet e mobiluar në tërsi ashtu sic e shihni edhe në fotografi.

Dhe ka ketë renditje.

 • Salloni bashk me kuzhinë ;
 • 2 Dhoma të gjumit ;
 • Banjo ;
 • Depo;
 • Koridor.

SHENIME SHTESE: është e pajisur me Fletën Poseduese dhe  pa problem mund të bartet në emër të blerësit  !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe PatundshmëriMund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
049/ 615 666 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 60,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
176734
Kontrata
Shitje
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 170,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
169
ID
374922
Kontrata
Me Qera