SHESIM Banesën me Sip.82m² në Rr.”Dardania” në Fushë Kosovë me Fletë Poseduese

€ 43,000
Në Ofertë / Zbritje
ID76405
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme82 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

SHITET Banesa e cila gjendët në Rrugën “Dardania” në Fushë Kosovë më saktësisht përball Tregut Ditor dhe My Fitness . Banesa në fjalë ka hapsirë të mjaftueshme për shfrytëzim duke pasur sipërfaqe prej 82m² , e ndodhur në katin e 5-të ( me ashensor).Objekti posedon kamera sigurie , lift me mirëmbajtje , ka ujë të pijshëm të batllavës (me rezervuar të ujit 15L)me hidrofor elektronik .

Shitet e pamobiluar !

Ka këtë rënditje :

Salloni bashk me kuzhinë;
2 Dhoma të gjumit ;
Banjo;
Ballkon;
2 Koridore.

SHENIME SHTESE: është e pajisur me Fletën Poseduese dhe pa problem mund të bartet në emër të blerësit !

Për të parë më shumë oferta, vizito web site-in: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00
Tel: +38649 615 666 + viber
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
85
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 830
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
100
ID
262377
Kontrata
Shitje