SHESIM Banesën me Sip.88m² në Rrugën B tek Banesat e Royal-it

€ 120,000
Në Ofertë / Zbritje
ID76351
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme88 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Shitet banesa e cila gjendët në Rrugën B më saktësisht tek Banesat e Royal-it . Banesa në fjalë ka sipërfaqe prej 88m² dhe është në katin e 6-të . Ka lokacion shumë të përshtatshëm duke qenë e pozicionuar në një ndër lagjet më të frekuentuara në qytet , posedon hapsirë të mjaftueshme për shfrytëzim si dhe njihen për cilësinë e tyre ndërtimore .

Shitet e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , e mobiluar me shume stil  , si dhe duke i pasur në posedim të gjitha elementet e nevojshme , pra ashtu sic shihet edhe në fotografi.

Ka këtë rënditje :

 • Salloni ;
 • Kuzhina;
 • 2 Dhoma të gjumit ;
 • Banjo/Wc;
 • Ballkon;
 • Koridor.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 612 222  + Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70
ID
275198
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
61
ID
171579
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera