Shesim URGJENT 3 banesa 1+2 dhe 1+1 në Rr. Dardani të kompleksi Eliza në Fushë Kosovë

€ 460
Në Ofertë / Zbritje
ID84705
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme55 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1
Garazhda1

Përshkrimi

Shiten 3 Banesa në Rrugën ” Dardania” në Fushë Kosovë , tek Kompleksi ” ELIZA” B1 .Të ndërtuara nga CIMA Construction me një standard të lartë të mbikqyrur nga ekipet e specializuara , i planifikuar me përpikmëri deri në detajin e fundit,infrastrukturë dhe përkujdesje të vazhdueshme , parkingje të mjaftueshme, park të lojrave , 60% e hapsirës me gjelbërim , qasje t shpejtë deri në 10 minuta nga  Qendra e Prishtinës jan vetëm disa nga karakteristikat e këtyre banesave .

 • Dy banesa njera në katin e 5-të dhe tjetera në katë të 7 me siperfaqe 55.40 m (çmimi do të jetë 470 në katë të 5 dhe 460 në katë të 7),
 • Një banesë në katin e 6-të, me metrazh 91.17 m2  ( cmimi për m² 470 € ),

Banesat në fjalë janê para perfundimit dhe priten mbrenda pak kohe me u leshu per banim.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/ 615 666 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 160
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70
ID
183605
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
62.80
ID
184230
Kontrata
Shitje