Shiten 2 banesa  ne lagjen mati 1 ndertues kompania “Mab Projekt”

€ 720
Në Ofertë / Zbritje
ID65760
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet60 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shiten 2 banesa  ne lagjen mati 1, Banesat gjinden perball banesave te Tregtis ndertues kompania “Mab Projekt” ,mrapa furres epoka kan sip.60m² katet e 5,6  dhe kane kete renditje:

 

 • Dhoma e dites me kuzhine,
 • 1 dhome gjumi,
 • Banjo,
 • Terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
+383 49 612 222 viber
e-mail: info@access-ks.com
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in  tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 49,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
102
ID
186083
Kontrata
Shitje
TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
90
Kontrata
Me Qera