Shiten 2 banesa në Rrugën B

€ 800
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 81 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 103742

Banesat gjendën në Rrugën B ,ndertim i kompanis Liridoni. Banesat gjendën ne  katin e 2dhe 3  me sip.81 dhe 72m2, banesat jane ne ndertim e siper.

Kane  këtë rënditje:
Banesa  me sip.81m2-kati 2:
– Sallon dhe Kuzhinë
–2  Dhoma  gjumi
– Banjo
– Ballkon
Banesa me sip.72m2-kati 3:
– Sallon dhe Kuzhinë
–2 Dhoma gjumi
– Banjo
– Ballkon

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 049 622 882
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 90,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
92
ID
1109495
Kontrata
Shitje
TOP
€ 105,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
90
ID
1109772
Kontrata
Shitje
TOP
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *