SHITEN 5.6 Ari Truall në Hajvali afër Fshatit Ndërkombëtar

€ 48,000
Në Ofertë / Zbritje
ID81377
LlojiTroje
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet5.6 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

SHITEN 5.6 Ari Truall në Hajvali afer Fshatit Ndërkombëtar, truall ky me qasje të lehtë në rrugë .

Për më shumë informacione shif fotografitë, Parcela nr. 1 .

 

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222   +Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 12,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
3261
Kontrata
Shitje
TOP
€ 63,000
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Shitje