SHITEN 6 Ari Truall në Stankaj të Rugovës

Në Ofertë / Zbritje
ID81502
LlojiTroje
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje

Përshkrimi

SHITEN 6 Ari Truall në Stankaj të Rugovës, me mundësi të ndarjës në parcella me nga 3 ari, me qasje në rrugë, në rrymë,në ujë dhe në internet. 

Me dokumentacion në rregull
Cmimi me marrëveshje
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 619 666 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 12,000
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Shitje
TOP
€ 125,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
500
Kontrata
Shitje
TOP
€ 665,001
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
19
Kontrata
Shitje