Shiten 7 banesat ,në Fushë Kosovë Rr. Dardani

Në Ofertë / Zbritje
ID82269
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme88 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1
Garazhda1

Përshkrimi

Shiten 7 banesa në Rrugen  ” Dardania” në Fushë Kosovë. Banesat jane te objekti Eliza ne fillim te rruges ne anen e djatht kur shkone nga Prihtina ne Fushe Kosove. Banesat jane ne ndertim e siper, me leje te ndertimit dhe jane duke u ndertu me materialet me te mira ne treg dhe kane nje shfrytezim maksimal sa i perket palanimetris. Po ashtu objekti ofrone edhe hapsiren e gjelbert, kendin e lojrave dhe parkingjet per banor.

Banesat kane kete renditje dhe gjenden ne keto kate si me posht.

⭕️Kati i 3-rë Sipërfaqja: (121,51m2)
⭕️Kati i 7-rë Sipërfaqja: (89.61m2)
⭕️Kati i 5-rë Sipërfaqja: (65.74m2)
⭕️Kati i 3-të Sipërfaqja: (91.17 m2)
⭕️Kati i 1-të Sipërfaqja: (97.78m2)
⭕️Kati i 7-të Sipërfaqja: (116,35 m2)
⭕️Kati i 7-rë Sipërfaqja: (87,54m2)
⭕️Çmimi:Sipas Marrëveshjes

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/622 330 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 55,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
84
ID
177128
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
175540
Kontrata
Me Qera