Shesim 23 banesa në Bresje, Fushë Kosovë

€ 500
Në Ofertë / Zbritje
ID84307
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme84 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shiten 23 banesa në “Bresje”afer Komunes se re dhe Shtepis se Shendetit në Fushë Kosovë. Banesat jane ne ndertim e siper dhe do te jene te gatshme per banim ne fund te vitit 2021, me leje te ndertimit dhe jane duke u ndertu me materialet me te mira ne treg dhe kane nje shfrytezim maksimal sa i perket palanimetris. Po ashtu objekti ofrone edhe hapsiren e gjelbert dhe parkingjet per banor.

Banesat kane kete renditje dhe gjenden ne keto kate si me posht.

⭕️Kati i 1-rë Sipërfaqja: (b4;77.67m2,b5; 55.75m²,b6; 83.67m²)
⭕️Kati i 2-të Sipërfaqja: (b1; 82.80m²,b3; 82.04m²,b4; 77.76m²,b5 ;55.75m²,b6; 83.67m²)
⭕️Kati i 3-të Sipërfaqja: (b1; 82.80m²,b4 ;77.67m²,b6; 83.67m²)
⭕️Kati i 4-të Sipërfaqja: (b3; 82.04m²)
⭕️Kati i 5-të Sipërfaqja: (b1; 82.80m², b3; 82.04m² , b4;  77.67m²)
⭕️Kati i 6-të Sipërfaqja: (b1; 82.80m², ;b2  84.00m², b3;  82.04m²,  b4;  77.07m²)
⭕️Kati i 7-të Sipërfaqja: (b1;82.80m²,b2 ;84.00m²b3;82.04m²,b4;77.67m²)
⭕️Çmimi:Sipas Marrëveshjes

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00,

Tel:

049/622 330 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
110
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
183444
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 42,770
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
64
ID
166397
Kontrata
Shitje