Shiten shtëpijat secila me sipërfaqe prej 158 m2 në fshatin Dardhishtë – Fushë Kosovë

Price
€ 60,000
Type
Shtëpi
Sold
No
Status
Në Shitje
Location
Fushë Kosovë
Lot dimensions
158 m2
Material
Bllok

SHITEN Shtëpitë ku secila ka 158m² dhe 2 ari e 65  , me lokacion në fshatin Dardhishtë – Fushë Kosovë.

Shtëpitë kanë këtë renditje :

Katet e 1  :

  • -Sallon;
  • -Kuzhinë;
  • – 1 Dhom gjumi ;
  • -Wc/Banjo;
  • -1 Teras.

Katet e 2  :

  • -2 Dhoma Gjumi;
  • -Wc/Banjo;
  • -1 Teras.

 

Cmimi i shtëpisë së përfunduar është 60.0000,00 €

Cmimi i shtëpisë së gjysëm meremetuar është 55.000,00 €

Cmimi i shtëpisë së pa meremetuar është 37.000,00 €

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 619 666 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Similar properties

TOP
€ 168,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
230
ID
241557
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
350
ID
292285
Kontrata
Shitje
TOP
€ 700
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
200
ID
164869
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *