Shiten 2 banesa ne Lagjen e Muhagjerve mbrapa Hotel “Ambasadorit” kompleksi “Arsa”

€ 900
Në Ofertë / Zbritje
ID59106
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet83.3 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shiten 2 banesa ne Lagjen e Muhagjerve mbrapa Hotel “Ambasadorit”  te kompleksi “Arsa” njera ne katin e 10-te me sip.83.3 m² dhe ne katin e 9-te ,me sip.68 m² objekti ka dy lifta, pranim dorzimi i çelsav behet ne Dhjetor te keti viti kontrata behet direkt te noteri dhe ka kete rendije:

– Kati 10,
– Dhome dite me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasa.

– Kati 9,
– Dhome dite me kuzhine,
– 1 Dhome gjumi,
– Banjo,
– Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
171851
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
40
ID
171113
Kontrata
Me Qera