SHESIM 3 Banesa URGJENT në Lagje të Spitalti tek SH.F”Pavarësia”

Në Ofertë / Zbritje
ID75361
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme61 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesat  jan në ndërtim e sipër me lokacion në Lagjën e Spitalit më saktësisht pranë Shkollës Fillore “Pavarësia” në afërsi të kompleksit Pika . Banesat në fjalë jan njëra në katin e 1-të, 6-est dhe në katin e 8-të ani objekti ne te cilin jane banesat eshte ne katin e 8 te ndertimit te sistemit skeleto dhe do te jene te gatshme ne muajn qeshor te viti 2021.Gjendën në objektin e Kompanisë ” DC Construction ” i cili objekt është duke i ndertuar me materialet më të mira në treg duke filluar nga fasada e ventiluar e objektit etj ..

Banesat kane këtë renditje:

 • Salloni,
 • Kuzhinën me Trapizari,
 • Banjo, dhe
 • Ballkoni.

Siç shihen edhe nga planimetria e banesesave.

VREJTJE: Banesa shitet nga kompanin nënkontraktore në këtë kompleks, po kontrata bëhet te NOTERI me kompaninë ndërtuse DC Construction.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622-330 Viber

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 95,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
170544
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Kontrata
Me Qera