SHITET Banesa me Sip. 113 m²a në Rrugën B mbi BTK

€ 1,150
Në Ofertë / Zbritje
ID83945
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme113 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo2

Përshkrimi

Shitet banesa me sipërfaqe prej 113m² , në katin e 2-të , me lokacion në Rrugën B më saktësisht mbi BKT-në , apo ndryshe tek  objektet e Royal-it. Banesa në fjalë është e gatshme për banim , shitet e pamobiluar si dhe pozicioni i objektit përkatësisht i banesës është shumë i përshtatshëm edhe për ushtrimin e veprimtarive të ndryshme biznesore,pasi që ka pamje nga rruga kryesore . Ka hapsirë të mjaftueshme ,ndricim natyral , rënditje shumë të përshtatshme  gjë që e bën banesën të jetë shumë komode .

Banesa ka këtë rënditje:

 • Salloni,
 • Kuzhina,
 • 3 Dhoma të gjumit,
 • Banjo,
 • Wc,
 • Ballkon dhe
 • Koridor.

Për të parë më shumë oferta, vizito web site-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:
+38649/622 330 + viber
e-mail: info@access-ks.co

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 440
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
114
ID
285836
Kontrata
Shitje
TOP
€ 52,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
164631
Kontrata
Shitje
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
175898
Kontrata
Me Qera