Shitet URGJENT banesa 3 dhomshe 56 m2 neto në B. Dillit të Banesat e Hinta*

€ 59,000
Në Ofertë / Zbritje
ID58447
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme56 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

 1. Banesa eshte ne Breg te Dillit te Banesat e Hinta per ball furres Qerimi II. Banesa ka siperfaqe 56 m2 neto (siperfaqja eshte e llogaritur vetem merenda murve te mbrendshme dhe pa balloons, banesa nese llogaritet me bruto ka siperfaqe te pakten 75 m2) Banesa eshte ne katin e 3, nxemjet i ka qendrore me qytet, eshte e mobiluar dhe sitet ashtu me mobilje siq shifet ne foto dhe ka kete renditje:

 

 • Sallonin,
 • Kuzhinen,
 • 2 dhoma te Gjumit,
 • Banjon, dhe
 • Ballkonin me dalje ne to edhe nga Salloni dhe njera dhom e gjumit.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
153598
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 63,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
132
ID
149389
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
159490
Kontrata
Me Qera