Shitet banes 65 m² në Lagje të Spitalit Rr. Muharrem Fejza

€ 800
Në Ofertë / Zbritje
ID81179
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme65 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Lagje te Spitalit ne Rr. Muharrem Fejza afer marketit Super Viva, ne katin e 2, e gatshme per banim, me leje te ndertimit dhe ka kete renditje:

 • Sallonin,
 • Kuzhinen,
 • 1 dhoma te gjumit,
 • Banjo,
 • Shpajez, dhe
 • Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 / 622- 330

+38349 / 622- 330 viber & Whats App

e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 53,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
96
ID
166698
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
181939
Kontrata
Me Qera