Shitet banesa me sip. 70 m² në Lagje të Spitalit

€ 71,000
Në Ofertë / Zbritje
ID91192
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme70 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Lagje te Spitalit, Banesa gjendet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit, më konkretisht tek rrethrrotullimi që lidhë rrugën B me rrugën Muharrem Fejza. Banesa ka pamjen nga ndërtesa e EULEX-it. Banesa në fjalë ka sipërfaqetë mjaftueshme për shfrytëzim prej 70m² dhe është në katin e 7-të (me dy ashensor funksional) . Ka lokacion shumë të përshtatshëm, shkallë emërgjente , si dhe shitet e mobiluar me kushte shume te mira banimi. Ka kete renditje:

– Salloninme Kuzhine,
– Dhoma e gjumit,
– Banjo, dhe
– Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 / 622- 330

+38349 / 622- 330 viber & Whats App

e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 55,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
84
ID
177128
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 115,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
97
ID
286988
Kontrata
Shitje
TOP
€ 45,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
88.77
ID
187035
Kontrata
Shitje