SHITET Banesa me sip.72 m² Kompania “Standarti” Breg i Diellit + Garazh dhe Depo

€ 78,000
Në Ofertë / Zbritje
ID67910
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme72 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2
Garazhda1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Objektin e Kompanisë Standart ne Breg te Dillit ne katin e 3 me siperfaqe 72 m² neto (metrat jane te llogaritura vetem mbrenda mureve) po ashtu banesa ka edhe Garazhen me siperfaqe 13 m² dhe Depon 4 m² eshte e mobiluar ne tersi me mobilje bashkohore dhe ka kete renditje:

 • Salloni me Kuzhine,
 • 2 dhoam te gjumit,
 • Ballkoni,
 • Banjo dhe
 • WC.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 240
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
110
ID
268281
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 68,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
56
ID
168842
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
172512
Kontrata
Me Qera