Shitet banes ne Dardani te Bashkesia e 3-te lokale

€ 120,000
Në Ofertë / Zbritje
ID4962
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet55 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banes ne Dardani te Bashkesia e 3-te lokale kati perdhes, banes me fletposeduse ka sip.55m2 eshte e pershtatshem edhe per ordinanc, zyra etj , ka oborr para banese , parking 24 h, ndrrim me banes me hapsir me te madhe , dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites,
– Kuzhina ndaraz me trapizari,
– Dhoma e gjumit,
– Banjo,
– Koridor

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
159058
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 210
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
157833
Kontrata
Me Qera
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
257862
Kontrata
Me Qera