Shitet banesa 103.3m2 URGJENT në Fushë Kosovë Rr. Dardania

€ 65,000
Në Ofertë / Zbritje
ID62658
LlojiBanesa
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme103.3 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shite Banesa tek kompania Arditi Group ne Fushe Kosove afer shkolles fillore Mihal Grameno ne rruga Dardania mbi Aztech per ball lokalit Fanari. Banesa eshte me flet Poseduese  dhe ka siperfaqe 103.3 m2.
Banesa eshte me siteme sigurie kamera dyre te blindura.
Banesa eshte afer shkolles Mihajl Grameno 30 metra eshte ne shesh ka gjitha afer banesa ka uje te batellaves 24/7 pa nderprer .

Banesa ka kete renditje.

-Sallon me kuzhin.

-2Dhoma te gjumit.

-Banjo,shapjzin dhe ballkonin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 53,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
96
ID
166698
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
171490
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 54,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
164580
Kontrata
Shitje