SHITET Banesa 100m² ne Rr.“Hysen Xhakolli” në Fushë Kosovë

€ 60,000
Në Ofertë / Zbritje
ID84263
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme100 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo2

Përshkrimi

Banesa gjendet ne Rr. “Hysen Xhakolli”  ,ne kompleksin”Bella Vista” (Arditi Group) në Fushë Kosovë . Banesa në fjalë shitet e mobiluar ashtu shihen në fotografi,me kushte te mira banimi,me sip.100m² dhe eshte ne katin e 7-te . Gjendët në lokacion shumë të përshtatshëm .

Banesa ka këtë rënditje :

-Salloni bashk me kuzhinë dhe tryezaria;

-3Dhoma te gjumit;

-2Banjo(WC);

-Koridori;

-Dy Ballkona.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 330 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
93
ID
165286
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
181159
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 138,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
110
ID
144760
Kontrata
Shitje