Shitet banesa 104 m² + Garazha në Fushë Kosovë

€ 60,000
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 104 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 93868

Shitet banesa me sipërfaqe prej 104 m², në katin e 7-te (me lift) në Fushë Kosovë afër shkolles Mihal Grameno,ndetim i AL FEST . Banesa është e mobiluar me kushte shumë të mira banimi.Banesa është me flet poseduese.Ka këtë rënditje :

– Salloni me Kuzhine ;
–2 Dhoma te gjumit ;
– banjo;
-WC;
-Depo;
– Ballkon.
-Garazha e cila përfsihet ne çmim.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 615 666 + Viber

Kushtët

  • Ashensor
  • Banjo
  • Bodrum
  • E pastruar
  • Kuzhinë
  • Nxemëse
  • Roleta
  • Tv

Similar properties

TOP
€ 55,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
55
ID
1108923
Kontrata
Shitje
TOP
€ 1,300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
101
ID
2109490
Kontrata
Shitje
TOP
€ 1,300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
126
ID
2104175
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *