Shitet banesa 104 m² në Fushë Kosovë të Mob In*

€ 400
Në Ofertë / Zbritje
ID65023
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme104 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Fushe Kosove ne Rr. Nena Tereza afer mobileris Mob In, ne katin e 4 me siperfaqe 104 m2, e gatshme per banim dhe ka kete renditje:
– Sallon me kuzhine ( qendrim ditor),
– Kuzhine,
– 2 gjoma gjumi,
– Banjo,
– Depo dhe
– Terase.
Banesa ka pamje te hapur nga rruga kryesore dhe lindja.
CMIMI I DISKUTUESHEM.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
105
ID
251827
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 900
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
157517
Kontrata
Shitje
TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
120
ID
164579
Kontrata
Me Qera