Shitet banesa 105 m² në qender Lagjeja Pejton të Beni Dona*

€ 1,050
Në Ofertë / Zbritje
ID59415
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme105 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Lagjen Pejton ne objektin Beni Dona, i cili objekt eshte i ndertuar me standarte evropiane dhe me materialet me te mira ne treg, objekti ka 2 lifta,  ofron siguri 24 ore, hyrja ka 2 lifta te mdhaj, ne kate jane vetem 3 banesa, jane te shtrura me parket, dritaret jane me aga 3 xham 4 stinorshe. Banesa eshte ne katin e 9 (objekti ka gjithsejt ka 16 kate) dhe ka kete renditje:

 • Sallonin,
 • Kuzhinen,
 • 2 dhoma te gjumit,
 • 2 terasa (ballkona),
 • Koridor,
 • banjo dhe
 • WC.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
115
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
120
ID
259969
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
154931
Kontrata
Shitje