Shitet banesa 115 m2 ne Kalabri (Emshir) afer Rrethit

€ 84,000
Në Ofertë / Zbritje
ID56023
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo2

Përshkrimi

Banesa eshte ne kate te 1 te banesat e Arabeve afer rrethit, me siperfaqe 115 m2 dhe podrum afersisht rreth 12 m2, me leje te ndertimit, objekti eshte perfundu afersisht para 10 viteve. Banesa eshte shume e mirbajtur siq shifet edhe nga fotot, dhe shitet bashkarisht me mobilje. Banesa ka kete renditje:

– Sallonin me Kuzhine,
– 3 dhoma te Gjumit,
– 2 banjo,
– 2 ballkona,
– 2 banjo, dhe
– Podrum.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber
e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 240
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
155985
Kontrata
Me Qera