Shitet Banesa (106m2) ne Lagjen e Spitalit, kompleksi “BTP Holding”.

€ 800
Në Ofertë / Zbritje
ID56047
LlojiBanesa
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet106 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo2

Përshkrimi

Banesa eshte ne Lagjen e Spitalit, kompleksi “BTP Holding”, rruga “ Muharrem Fejza” tek viva e re, ka 106m2, kati i 6-t si dhe ka kete renditje:

-Dhome dite me kuzhine,
-3dhoma te fjetjes,
-2banjo
-shpajz dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 330 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 780
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
168660
Kontrata
Shitje
TOP
€ 830
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
100
ID
262377
Kontrata
Shitje