SHITET banesa 1+1 në Lagje të Spitalit të “VG Construction”

€ 43,000
Në Ofertë / Zbritje
ID68895
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme46 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Lagje te Spitalit ne rrugen “Muharrem Fejza” te banesat e kompanis “VG Construction” ne katin e 6 (ka lift) me siperfaqe 46 m2 neto (hapsira e baneses eshte e llogaritur vetem mbrenda murve te mbrendshme). Banesa eshte e moniluar ne menyr ekskluzive dhe shitet bashk me mobilje siq edhe shifet ne foto. Banesa ka nje renditje jashtzakonisht te mire dhe te gjitha gjerat qe jane ne banes jane te cilesis me te mire ne treg. Banesa eshte eshtruar me parket, ka ndriqim dhe pamje jashzakonisht te mire dhe te hapur, sepse nuk ka ndonje objekt per ball po ka pamje direkt ne rrug. Banesa ka kete renditje:

 • Sallon me kuzhine,
 • Dhome gjumi,
 • Banjo,
 • Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
049/ 622 330 Viber/Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
64.80
ID
138081
Kontrata
Shitje
TOP
€ 36,000
Ofertë / Ofertë
ID
165051
Kontrata
Shitje
TOP
€ 48,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
82
ID
261356
Kontrata
Shitje