Shitet banesa 114 m² në Lagjen e Muhaxhervë të kompleksi Arsa

€ 820
Në Ofertë / Zbritje
ID59559
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme114 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo2
Garazhda1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Lagjen e Muhaxherve mbi Hotelin Ambasador te kompania ndertimore Arsa, ne katin e 5, me pamje ne 3 anet e objektit (lindje, jug dhe veri). Objekti eshte me leje te ndertimit, punimet jane dukej u ber me materialet me te mira ne treg dhe me standarte europiane. Banesa ka kete renditje:

 • Sallonin me Kuzhine,
 • 3 dhoma te gjumit,
 • Banjon,
 • Wc,
 • Ballkon dhe
 • Depo (Shpajez).

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
173192
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
67
ID
158973
Kontrata
Shitje
TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
91
ID
169485
Kontrata
Shitje