Shitet banesa 149 m² Fushe Kosovë Rr.”Dardania”

€ 65,000
Në Ofertë / Zbritje
ID83847
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme149 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Fushe Kosove ne objektin e kompanis Cima mbi Viva Fresh  ne Rr. “Dardania”. Banesa eshte ne katin e 1 me siperfaqe  149m² (hapsir vetem mbrenda mureve te baneses jane 94.2 m² ndersa terasa eshte 55m²). Banesa ka renditje maksimalisht te shfrytzushme dhe ka pamje ne dy anet e objektit. Eshte e paisur me flet poseduese.

Banesa ka kete renditje:

 • Dhom te dites me Kuzhine,
 • 2 dhoma te gjumit,
 • 1 Banjo ,
 • Ballkoni.

Çmimi eshte 65000 euro me kuzhine dhe me paradhom, kurse me te gjitha mobiljet siq shifet ne foto eshte 75000 Euro i negocushem.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 330+ Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 60,000
Ofertë / Ofertë
ID
185768
Kontrata
Shitje
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
175144
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
172024
Kontrata
Me Qera