Shitet Banesa 2+1 me garazhë në Lagjen e Muhaxherëve

Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 78 m2
Type:
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 110137

Banesa gjendet në fillim të Lagjes së Muhaxherëve, në Rr.”Kaçaniku”, mbi Ministri të Arsimit dhe ka në afërsi shkollën fillore “Naim Frashëri” dhe shtëpinë e shëndetit. Objekti në të cilën gjendet banesa është i ndërtuar nga jashtë me tulla të kuqe dhe me ekstra izolim me leshqelgji, po ashtu ka me shumë se 60% të hapsirës parkingje, zonë të gjelbërt dhe në të dy anët e objektit ka rrugë. Banesa është me leje të ndërtimit dhe është e mobiluar në tërësi.

Ka këtë renditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– 2 Dhoma Gjumi,
– Banjo,
– Depo,
– 2 Terasa, në njërin ka dalje nga Salloni, kurse në tjetrin ka dalje nga të dy dhomat e gjumit,

Banesa ka edhe garazhën së bashku me depo dhe shitet bashkë me mobilje.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 049 622 330
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 34,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
64.4
ID
184850
Kontrata
Shitje
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
94
Kontrata
Shitje
TOP
€ 270
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
72
ID
1109085
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *