Shitet banesa 50 m² neto në Fushë Kosovë të Bau Marketi*

€ 34,000
Në Ofertë / Zbritje
ID67871
LlojiBanesa
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme50 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne hyrje te Fushe Kosove per ball Bau Marketit ne objektin e kompanis Tregtia, ne katin e 5 (ka lifte) me orjentim jug-lindje. Banesa eshte me leje te ndertimit dhe me flet poseduese dhe ka kete renditje:

 • Sallonin,
 • Kuzhinen me Trapizari,
 • 1 dhoma te gjumit,
 • Banjon, dhe ballkonin

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber
e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 78,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
55
ID
128512
Kontrata
Shitje
TOP
€ 29,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
159042
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
85
Kontrata
Me Qera